Shabby chic dla początkujących

Osoby początkujące, które wcześniej nie miały do czynienia ze stylem shabby chic przede wszystkim muszą dokładnie rozplanować przyszłą aranżację dla określonego wnętrza.

Warto zadbać przede wszystkim o oświetlenie i właściwą kolorystykę miejsca, które będziemy dekorować.

Następnie należy zrobić rozeznanie w przedmiotach, które niegdyś traktowaliśmy jako zło konieczne, ponieważ może się okazać, że stworzą nietypowy klimat w nowej przestrzeni i będą odpowiadały określonej i zaplanowanej przez nas aranżacji.

Dzięki temu wnętrze będzie przykuwało uwagę, a zarazem jego klimat będzie wpływał na nasze samopoczucie. Przede wszystkim rozpoczynając dekorowanie mieszkania w stylu shabby chic należy wszystko na spokojnie przemyśleć i rozplanować położenie mebli, a także skoncentrować się na starych dodatkach.

Styl shabby chic spodoba się nawet amatorom, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z dekoracjami wnętrz i pragną zapoznać styl shabby chic nieco dokładniej, dzięki czemu zdobędą wiele przydatnych umiejętności.

Listopad 17, 2012

Jedna myśl na temat “Shabby chic dla początkujących”

  1. Mój ulubiony styl dekoracji. Na razie upiększyłam swój salon w mebelki shabby. Wszelkiej maści narzuty, zazdrostki, lustereczko i piękna komoda. Jeśli mój stan finansowy nie pogorszy się w przyszłym roku to postaram się udekorować swoją jadalnię.

Dodaj komentarz